KRESZ tanfolyamok - Edina Autósiskola

KRESZ tanfolyamok

Tisztelt Gépjármű-vezető jelölt!

Legközelebbi

Hétvégi KRESZ tanfolyam-megnyitó Debrecenben:

2024. április 13. szombat 8:30-9:30

Helye: Debrecen, Domb u. 1. Földszint 1.

A tantermi tanfolyamon a jelenlét kötelező!

Mindösszesen 4 hétvégét vesz igénybe!

Tanfolyam helye: Debrecen, Domb u. 1. Földszint 1.

Közúti Elsősegélynyújtó tanfolyam:

2024. április 20. szombat 8:00

Debrecen Domb u. 1. Fsz/1.

Ha Ön biztonságosabbnak érzi inkább otthonról felkészülni, akkor jó-szívvel ajánljuk Távoktatásos, E-learning formában elvégezni a KRESZ elméleti anyagot. 180 nap / 75 óra hozzáférési idővel érhető el a KRESZ e-tananyag "B" kategóriában.

Személygépkocsi vezetői ("B" kategória) és motoros (A, A1, A2, AM, A1B-vel) kategóriákban indítunk tanfolyamot.

Érdeklődni és jelentkezni lehet:

- ONLINE jelentkezés: jobb oldalon lévő narancsárga körre kattintva

- 20/3648-506 (Nagyné Orbán Edina)

- edinaautosiskola@gmail.com

- személyesen: Debrecen, Domb u. 1. Földszint 1. hétfő - szerda 16.30-19.00 péntek 10.00-13.00

"B" kategóriás jogosítvány mellé "A1" kategóriát szeretne? Csupán 3 óra elméIeti és 3 óra gyakorlati képzés után mindez lehetséges!

Érdeklődni lehet: 20/3648-506 vagy a helyszínen!

Már Viberen is elérhetőek vagyunk! Hívjon ingyen!

Készüljön fel sikeresen KRESZ-vizsgájára többéves szakmai gyakorlattal rendelkező oktatóink segítségével hagyományos tantermi képzéseink keretein belül.
Ha az Ön számára fontos a személyes – face to face – kapcsolat, az oktatáson való részvétel, s az, hogy felmerülő kérdéseire azonnal választ kapjon, akkor Ön jó helyen jár!
Ez csupán heti néhány óra elfoglaltságot jelent az Ön számára.
Ezen elméleti tanfolyamainkon nemcsak megbízható tudásra tehet szert türelmes, jól felkészült oktatóink által, hanem megismerkedhet a jövő autós társadalmának leendő tagjaival. A jövő autóstársadalmával, melynek Ön is hamarosan tagja lesz. Tehát Sorstársakkal, akiket hasonló kérdések foglalkoztatnak, mint Önt.
E tanfolyami képzéseinken jelentős időt fordítunk a gyakorlásra (tesztelés, próbavizsga, közlekedési szituációk elemzése) a mind-jobb felkészülés és sikeres vizsga érdekében. S annak érdekében, hogy az iskolánkban végzett, vezetői engedélyt szerzők megállják helyüket a való életben.

KRESZ vizsgára bocsátás feltétele a tanfolyamon történő megjelenés.

Gyakorlati oktatás ismertetése

A sikeres KRESZ vizsgát követően kezdődhet meg a gépkocsivezetés tanulása a rutinpályán, ill. gyakorlatban, A vezetési órák időtartama 50 perc. Vezetési találkozás helyei: a gyakorlati oktatójával megbeszélt helyen.pl: Nagyállomás, Buszpályaudvar, stb. A forgalmi vezetés nagyrészt Debrecenben történik ahogy a forgalmi vizsga is. Az alapoktatás helye: Debrecen Bartók Béla u.115., Db-Apafa,  Db.-Monostorpályi út

Részletes tájékoztatók letöltése pdf ben