Oktatóink - Edina Autósiskola

Oktatóink

Balogh Zsolt

Üdvözlöm!

Balogh Zsolt vagyok, gépjárművezető szakoktató.

Gépkocsivezető oktatással már több, mint 15 éve foglalkozom. Számomra ez nem munka, hanem hivatás.
Véletlenül csöppentem bele, majd itt ragadtam, felkaroltak, megszeretettem… Köszönhető ez a „nagy Öregeknek” illetve a tanulóimnak is.
Ezalatt a tíz év alatt nem csak tanítottam, hanem én is sokat tanultam. Minden tanulóm egy – egy külön történet és remélem, hogy én is egy fejezet vagyok az Ő életükben, hiszen a jogosítvány megszerzése egy életre szóló élmény. Célom az, hogy ne „csak levizsgázni” akarjunk ebben a rohanó világban, hanem megtanulni empatikusnak, partnernek lenni!
Végezetül remélem, hogy jópárszor hallhatom még sok mindenkitől, : Már le is telt ez a két óra?!

Nagyné Orbán Edina

Üdvözlöm!

Nagyné Orbán Edina vagyok, gépjárművezető szakoktató és autósiskola iskolavezetője

Szerencsi Béla

Üdvözlöm!

Szerencsi Béla vagyok, gépjárművezető szakoktató.

Már gyerekkoromban édesapám megkedveltette velem a járműveket és gépeket. Ez a kötődés olyan erős lett, hogy már ifjú koromban a gépjárművezető pályát választottam és az évtizedek során végig próbáltam az összes elérhető kategóriát. Nem bántam meg a választásomat mert nekem sok örömet és élményt nyújtott ez a szakma. Szerencsére túlléptem az 1 millió kilométert balesetmentesen és a hosszú évek során nagyon sok tapasztalatot szereztem. Elhatároztam, hogy oktatóként szeretném átadni diákjaimnak a megszerzett szaktudást és tapasztalatot, elősegíteni a megfelelő technikai kezelését a járműveknek és a balesetmentes közlekedést. Számomra fontos, hogy a tanulók megértsék a gépjárművezetés komolyságát és megszeressék a vezetést. Szakképesítésem: közlekedés ismeretek; műszaki ismeretek; gyakorlat A, B, C, D, E kategóriákban.
Számomra a legjobb visszajelzés az amikor a tanulóim boldog arcát látom a sikeres vizsga után, ez a munkámat igazolja vissza és amikor a volt tanulók ajánlják a barátaiknak, ismerőseiknek, hogy nálam tanuljanak vezetni. Szerencsésnek tartom magam, hogy azzal foglalkozhatom, amit szeretek. Remélem a leendő tanulóim is átélik ezt az érzést és örömüket lelik a vezetésben, hiszen ez a célom.
Köszönöm, hogy végigolvasták ezt a kis leírást.

Móré Károly

Üdvözlöm!

Móré Károly vagyok, gépjárművezető szakoktató.

Lovas András

Üdvözlöm!

Lovas András vagyok, gépjárművezető szakoktató.

Lovász István

Üdvözlöm!

Lovász István vagyok, gépjárművezető szakoktató.

Tulipánt Zoltán

Üdvözlöm!

Tulipánt Zoltán vagyok, gépjárművezető szakoktató.

Szabó Imre

Üdvözlöm!

Szabó Imre vagyok, gépjárművezető szakoktató.

Vincze Imre

Üdvözlöm!

Vincze Imre vagyok, gépjárművezető szakoktató.

Pócsiné Szálkai Anikó

Üdvözlöm!

Pócsiné Szálkai Anikó vagyok, gépjárművezető szakoktató.

Tóth Bertalan

Üdvözlöm!

Tóth Bertalan vagyok, gépjárművezető szakoktató.

Kun József

Üdvözlöm!

Kun József vagyok, gépjárművezető szakoktató.

Ekli László

Üdvözlöm!

Ekli László vagyok, gépjárművezető szakoktató.

Ördög Zoltán

Üdvözlöm!

Ördög Zoltán vagyok, gépjárművezető szakoktató.

Karap Sádor

Üdvözlöm!

Karap Sádor vagyok, gépjárművezető szakoktató.