Jelentkezés - Edina Autósiskola
Főoldal » Online jelentkezés

Jelentkezés

Ha felkeltettük érdeklődését iskolánk iránt, és szeretne valamelyik képzésünkre jelentkezni, töltse ki az alábbi űrlapot, vagy keressen bennünket elérhetőségeinken.

Az űrlapban megadott adatok csak kapcsolat-felvételi célokat szolgálnak kollégánk hamarosan fel fogja venni Önnel a kapcsolatot  e-mailen, vagy telefonon.

Beiratkozott tanulónk vagy szeretne jelentkezni egy tanfolyamunkra, kérjük töltse ki a jelentkezési lapot a KAVK oldalán (Ügyfélkapura (SZÜF) szükséges hozzá).

Képző szervnél  EDINA Autósiskola (9973)  -t kell kiválasztani

Figyelmesen személyi igazolvány és lakcímkártya alapján. Az adatok megadása és ellenőrzése után mentsük el majd a pdf fájlt is mentsük le és küldje el részünkre emailben.  https://kokeny.kavk.hu/Nyilvanos/UjTanuloiJelentkezes

ADATKEZELÉSI TÁJÉKOZTATÓ