Expressz jogsi - Edina Autósiskola
Főoldal » KRESZ tanfolyamok » Expressz jogsi

Expressz jogsi

Expressz jogsi – Jogosítvány megszerzése gyorsan

Az ONLINE KRESZ képzésünknek köszönhetően akár néhány nap alatt is felkészülhet a sikeres KRESZ vizsgára, önállóan - saját tempóban haladva.

A hozzáférési idő 180 nap / 75 óra

Készüljön fel sikeresen KRESZ-vizsgájára Velünk!

Akár 25.000 Ft támogatás sikeres "B" kategóriás KRESZ vizsga esetén!

A sikeres KRESZ vizsga után a forgalmi vizsgára bocsátáshoz szükséges kötelező óraszám akár 6-8 hét alatt levezethető (nagyban függ a tanuló időbeosztásától és egyéni képességeitől) . ("B" kategória esetén 30 óra)

Abban az esetben ha Ön külföldről érkezik haza, kérjük előre adja meg a hazautazás időpontját és időtartamát a képzés és vizsgák pontos megszervezése miatt.

Jelentkezni és részletes tájékoztatást kérni lehet:

- Online jelentkezésre kattintva: jobb oldalon található narancs-sárga körben

- emailben: edinaautosiskola@gmail.com

- személyesen: Debrecen Domb u. 1. Földszint 1. ajtó

- telefonon (Viber-en is) : 0620/3648-506 (Nagyné Orbán Edina).

Ajánlatunk elsősorban személygépkocsi vezetői tanfolyamra érvényes. A vezetési óradíj - ebben a gyorsított tempóban: 11. 500 Ft. ("B" kategória esetén) Az esetleges plusz órákra is vonatkozik (11. 500 Ft/vezetési óra).